Eryılmaz15 Senelik Deneyimimizle Hizmetinizdeyiz Eryılmaz

iso

Etlerin Hazırlanışı

 • Usta eller tarafından hazırlanan etler değerli müşterilerimize hijyenik koşullarda ulaştırılrır.
 • Etlerin Ulaşımı

  img

   

  Kalite Kurallarımız

  • Eryılmaz Et 2001 yılında başladığı et sektöründe 2006 yılında tesisleşerek Muğla’nın BODRUM ilçesinde Toptan Et Gıda Tesisi ve Perakende Satış Alanlarında faaliyet göstermektedir.Et mamullerimizi, Eskişehir’de bulunan besi çiftliğimizden, Balıkesir Şehrimizden  ve yöremizden tedarik etmekteyiz. Vermiş olduğumuz kalite ve hizmetten dolayı müşteri ağımız her geçen gün artmakta ve buda bizi gururlandırmakla beraber , kalite politikamızı daha yukarılara taşımak için bize güç vermektedir.
   Şirketimiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından Gıda Sicil , Gıda üretim izin sertifikaları Türk-Ak tarafından akredite edilmiş İSO 22000-:2005 Güvenli  Gıda  Yönetim Standartı ve İSO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi  SERTİFİKA larına sahiptir.
   Toptan Et Gıda ile başlattığımız sektöre gelen talepler üzere şirket bünyesinde  Perakende Et& Şarküteri ve DRY AGED (Kuru Dinlendirme Steak Çeşitleri) Satış noktası Ekleyerek devam etmekteyiz.

  • Etlerimizin ulaşımı soğuk hava depolu araçlarımızla sizin deponuza kadar ulaştırılır. Etlerimizin size ulaşana kadar sorumluluğu ERYILMAZ ET dedir.